KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186261

nr 1518 6261

kopia efter Severin Nilsson, Signerad E Belfrage, -87. Olja på duk, 28x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 januari 2023
kl 20:43:05

30/1 17:59:30 1      700 kr
30/1 20:15:39 2      Vinnande bud